Platební a storno podmínky

 

Hosté platí 50% zálohu pří rezervaci. Čtrnáct dnů před příjezdem je nutno doplatit zbytek částky. V případě zrušení pobytu méně než 14 dnů před příjezdem, propadá 50% záloha. Je velmi těžké obsadit v tak krátké době zrušený termín, proto si ponecháme alespoň polovinu částky za pobyt.

V případě zrušení pobytu méně než 7 dnů před příjezdem, propadá celá zaplacená částka. Je téměř nemožné obsadit termín někým jiným v tak krátké době.

 

Připomínáme, že Vám zdarma překnihujeme pobyt na jiný termín, a to i na příští rok, pokud by nastaly komplikace ohledně dodržení termínu. U nás je hezky v každém ročním období.

Majitel využívá objekt jako svou soukromou rezidenci v době, kdy v ní nejsou ubytovaní hosté.

 

V objektu se pohybuje pes v době, kdy zde hosté nejsou ubytováni. Ubytování u nás tedy nedoporučujeme hostům alergickým na psy a kočky.

 

Cizí psi a kočky nejsou v objektu povoleny. 

 

Celý objekt je nekuřácký. Kouření je povoleno pouze venku.

V objektu jsou bezpečnostní kamery, které jsou nutné pro zajištění bezpečnosti hostů a majetku. Tyto kamery snímají záznam pouze v místech jako jsou chodby, zahrada, vchod do domu, jídelnu atd. Ložnice a koupelny kamerami vybaveny nejsou. Odsouhlasením těchto podmínek souhlasíte i se zpracováním a uchováváním osobních údajů a informací. Bližší informace ohledně GDPR jsou na vyžádaní. 

 

Chateau Buddislav je 260 let starý dům. Je nutno počítat se sníženými zárubněmi, kde hosté mohou hlavou zavadit o horní zárubeň, pokud si nedají pozor. V domě jsou někde zvýšené prahy. Může se tedy stát, že host zakopne, pokud si nedá pozor. Na všechny tyto zvláštnosti starého domu budete při příjezdu ještě jednou upozorněni. Odsouhlasením těchto podmínek berete výše uvedené skutečnosti na vědomí. 

 

Při příjezdu je požadována kauce 10 000 Kč v hotovosti, která bude hostům vrácena při odjezdu, pokud nedojde k žádným škodám na majetku během ubytování. V objektu je mnoho starožitností a z tohoto důvodu je nutná kauce. Doporučuje se mít platnou pojistku odpovědnosti za způsobenou škodu. 

 

Malé děti do 12 let zpravidla neubytováváme. V objektu je mnoho starožitností a je těžké malé děti uhlídat, aby nezpůsobily škody. Škody, které by mnohanásobně převýšily částku za pobyt.