Vážení hosté,

 

vítejte na webových stránkách Chateau Budislav. Budu velmi rád, když si pro svůj odpočinek nebo dovolenou vyberete právě Chateau Budislav na základě návštěvy těchto stránek. Je to projekt, kterému jsem věnoval čtyři roky svého života.

 

Celý svůj dosavadní profesní život jsem strávil v kontaktu s lidmi. Vždy bylo pro mě nejdůležitější klientům naslouchat a poté ,,ušít'' požadované služby na míru a poskytnout jim ten nejlepší servis.

 

Nejinak je tomu i v mém povolání, ve světě realit. Jsem nejenom majitelem této památky, ale rád se stanu i Váším  osobním realitním poradcem, Váším průvodcem celou obchodní transakcí od našeho prvního setkání, kdy se domluvíme na naší spolupráci, až po předání nemovitosti novému vlastníkovi/nájemci. A ani tady moje práce nekončí. Můžete se na mne s důvěrou kdykoliv obrátit i po uzavření celého obchodního případu. Jsem součástí týmu více jak 1300 profesionálů, kteří rozumějí svému řemeslu. V RE/MAXU na Vaše otázky najdeme vždy ty správné odpovědi.

 

A kdo je ten Váš osobní realitní poradce? Jsem férový chlap, který si vždy šel za svými sny. Jsem chlap, který ze zkušenosti ví, že nestačí jen snít. Člověk musí na uskutečnění svých snů tvrdě pracovat, něco pro to obětovat, mít výdrž a věřit ve své schopnosti. Výsledkem jednoho z  mých snů je právě  projekt Chateau Budislav.

 

Nemovitosti nejsou jen náplní mé práce. Jsou i mým koníčkem. Mojí velkou zálibou je architektura, historie, zvláště pak památky a nemovitosti postavené v období baroka. Před čtyřmi lety jsem zakoupil tento objekt, který byl ve velmi špatném stavu, bez vody a sociálního zařízení.  Se svým otcem a dvěma kamarády jsme vdechli objektu znovu život. Rád poskytnu klientům, kteří poptávají takovou nemovitost, cenné rady v rámci svých realitních služeb. Jedná se o zkušenosti s rekonstrukcí, údržbou, jednáním se zástupci Národního památkového úřadu a jiných úskalí s tím spojených.

 

Své služby na trhu s realitami Vám mohu nabídnout i mimo ČR. Pokud hledáte druhý domov nebo skvělou investiční příležitost ve Středomoří, Malta je v tomto ohledu naprosto výjimečná. K jejím přednostem patří 320 slunečných dnů v roce s průměrnou celoroční teplotou 19 °C, skvělý systém zdravotnictví, pohodový způsob života, přátelská povaha místních a téměř nulová kriminalita. Přímý let z Prahy trvá pouze 2,5 hodiny. Na tomto krásném souostroví (Malta, Comino, Gozo) jsem prožil 4 roky a znám místní trh velmi dobře. Mám v této zemi velmi dobré kontakty a vztahy s mnoha makléři. Rádi Vám pomůžeme nalézt vysněnou nemovitost v zemi maltézského kříže. Se svými klienty mohu plynně komunikovat v češtině, angličtině a němčině.

 

Za každou nemovitostí se skrývá příběh. Ať už prodáváte, pronajímáte nebo hledáte nový domov, rád si u dobré kávy poslechnu ten Váš. 

 

S úctou,

Mgr. Pavel Sládek, Remax/Ambassador